אודות מקס דופלי צלם אדריכלות ועיצוב פנים

שלום

אני מקסים, צלם אדריכלות פנים ועיצוב פנים. מזה כ-10 שנים שאני עוסק בצילום מקצועי ולא מפסיק ללמוד ולהתפתח, אמנותית ומקצועית. למדתי מדעי המחשב לתואר ראשון ומדעי המוח לתואר שני, שני עולמות המספקים לי הבנה מעמיקה לאופן שבו אנשים תופסים גירויים ויזואליים, לשילובי אור וצל, צבעים, קומפוזיציות ואלמנטים במרחב, ובמקביל – הבנה ויכולת יישום של טכנולוגיות וציוד מתקדם ביותר בצילומים שלי. אני יודע מה מושך תשומת לב ומאילו סוגי תמונות אנו לרוב נהנים יותר.למדתי גם שיווק, כדי שאוכל להבין היטב את צרכי האדריכלים ומעצבי הפנים עמם אני עובד ולספק לכם תמונות שיאפשרו לכם לשווק את עבודתם באופן המיטבי. חשוב לי לתת שירות מעולה לכל לקוח ולגרום לכם לצאת מאושרים ושבעי רצון מהצילומים שיצרתי עבורכם. בנוסף, למדתי לתכנן את לוח הזמנים שלי בעבודה בצורה אופטימלית, מה שמבטיח עמידה בכל דדליין ואפקטיביות מקסימלית.

הידע הנרחב שלי מקנה לי יתרונות רבים ומאפשר לי לספק ערך רב יותר וייחוד בצילום. בפרויקטים השונים שהשתתפתי בהם יישמתי רעיונות רלוונטיים בצילומים שיצרתי. אני פדנטי מאד וחשוב לי לדייק בצילומים שלי. אני מקפיד על הפרטים הקטנים, אך לא שוכח את החשיבות שבתפיסת ה"מכלול השלם". אני לוקח כל צילום כאישי, משקיע, מתכנן ומקדיש מחשבה כדי להגיע לביצוע מושלם של עבודה. שיתוף פעולה ומוטיבציה גבוהה מצד האדריכל להצלחת צילום פרויקט חשובים לי, ולכן אני תמיד מקיים דיון מקדים לצילומים כדי לתאם ציפיות ולאפשר לנו להגיע לתוצאות הרצויות.

הערכים העסקיים שלי כוללים יסודיות, כנות וחריצות. התשוקה לצילום מפעמת בי מן היום הראשון שבו לקחתי את המצלמה לידיים ועד היום אני מתלהב מכל פרוייקט חדש שנכנס. אני עדיין נמשך לפרויקטים אומנותיים כדי לבטא את עצמי ואת מחשבותיי דרך המצלמה.

אם יש לכם שאלה מקצועית או מיזם שאתם רוצים לתעד באופן מקצועי, צרו איתי קשר. המון תודה, מקס.

מדיניות של גוגל אנליטיקס: גוגל אוספת נתונים על ביקור משתמשים למטרות שיווקיות (בעיקר להרצת פרסומות אם יהיו כאלה בעתיד)

תמונות חדות
צבעים רווים
קשוב לבקשות
מתכנן צילום מראש
עריכה מקצועית