צילום פנים בחיפה, צפון ואזור השרון

חיפה היא אחת הערים היפות והמעניינות ביותר בארץ. ירושלים תמיד תופסת את קדמת הבמה, כאשר מדובר בארכיטקטורה, אבל העיר חיפה מציעה למתבונן שפע של יופי אדריכלי עתיק לצד בנייה חדשנית ומודרנית.

צילום פנים בחיפה מתמקד ביופי הפנימי של העיר בחדרים ובחללים ארכיטקטונים מעוצבים, ובעיצוב פנים של חנויות ומשרדים ובתי עסק, מוסדות תרבות ותיאטראות, מוזיאונים ואטרקציות אחרות. צילום פנים בחיפה מיועד עבור בעלי עסקים וחברות ומשרדים, וגם עבור אדריכלים ומעצבי פנים. במקרה הראשון מדובר בצילום פרקטי המכוון לקידום של בית העסק ובמקרה השני מדובר בצילום אומנותי, לצורך קידום מכירות ובניית תיק עבודות. העיר חיפה על פינות החמד שבה מציעה לצלם המקצועי שפע של הזדמנויות לצילומי פנים לצד צילום מבנים וארכיטקטורה.

צילום פנים בחיפה, הזדמנות לגעת ביופי

חיפה היא עיר מיוחדת במינה ובהתאם לכך צילומי עיצוב פנים בחיפה, הם הזדמנות לגעת ביופי. סגנונות העיצוב בחיפה משקפים את הקרבה לים ואת האור הטבעי הנפלא לאורך כל שעות היום. חיפה משלבת בין סגנון אוריינטלי למודרני, ואדריכלים רבים ומעצבי פנים בעיר מנסים לשקף כל אחד בדרכו המיוחדת את שני הרבדים.

צילום עיצוב פנים בחיפה מתמקד ביופי הארכיטקטוני של העיר, והוא מהווה נישה של צילומי אדריכלות המתמקדת באדריכלות פנימית. בניגוד למה שמקובל לחשוב, העיצוב האדריכלי לא מסתיים במבנה החיצוני, אלא הוא מתבטא בכל חלקי הבית.

צילום פנים בחיפה מנסה לתפוס את החללים הפנימיים, בהקשר של המבנה הגיאוגרפי של העיר. אחת השכונות המיוחדות בעיר היא נווה שאנן, השוכנת למרגלות הר הכרמל. השכונה עברה טלטלות רבות בשנים האחרונות ותנופת בנייה, אך עדיין השתמרו בתוכה הבתים הישנים עם הגגות האדומים. בבתים רבים בשכונה מבעד למעטפת החיצונית שוכנים פניני אדריכלות פנים שרק מחכים לצלם המתאים. כמו כן, בעיר התחתית של חיפה ישנם בתים עתיקים רבים עם אדריכלות פנים מעניינת המשקפת את הייחודיות של העיר.

צילום אדריכלות פנים

אחד התחומים המרתקים ביותר בצילום עיצוב פנים הוא צילום אדריכלות פנים. בעיר חיפה ישנם מבנים רבים שבהם העיצוב של החלל הפנימי והעבודה האדריכלית, הם מלאכת מחשבת של ממש. בחיפה ישנם מבנים בסגנון באוהאוס עם עיצוב אדריכלות פנים מרשים במיוחד. אחד המבנים שיכולים להראות עבורנו שגרתיים במבט ראשון הוא שוק תלפיות בהדר הכרמל. במשך השנים הבניין לא תוחזק כהלכה. אבל, החלל הפנימי שלו הוא אולם ענק המתנשא לגובה של שלוש קומות. כצלם אדריכלות פנים אני מנסה להעביר את התחושה שעולה בצופה לנוכח החלל הפנימי ושיני הזמן שנגסו בו. המטרה היא כמובן להציג את האדריכלות בצורה מחמיאה תוך כבוד רב למבנה והאדריכל שעיצב אותו.

צילום אדריכלות פנים בחיפה, מתאים עבור בתי יוקרה ומלונות ומוסדות ציבוריים, וכל חלל שעוצב בקפידה ואתם רוצים להציג אותו לציבור הרחב. הצילומים מתאימים עבור קטלוגים ועבור תיווך בתים או כל מטרה שנראית לכם מתאימה לעניין. במהלך הפרויקט ובעבודת ההכנה הקפדנית שאני עורך לפני, אני יושב ביחד עם הלקוח בשביל לברר את הצרכים שלכם ואת המטרות הספציפיות של הצילומים. בדרך הזאת אני יכול לבחור בטכניקה המתאימה, בזוויות הצילום ובכל פרמטר אחר כנדרש, שמשקפים בצורה הטובה ביותר את המטרה של הפרויקט.

צילום עיצוב פנים בחיפה

 

צילום עיצוב פנים ואדריכלות

העבודה שלי כצלם עיצוב פנים ואדריכלות, מתחילה עם היכרות אינטימית עם המרחב המצולם. עוד לפני שאני אוחז במצלמה, אני קודם כל מתבונן ובודק מהן זוויות הצילום האידיאליות וכיצד אני יכול לשקף את הסגנון המיוחד של עיצוב הפנים או את המבנה האדריכלי, בצורה הטובה ביותר שניתן. אני עובד ביסודיות ונותן לעצמי זמן לגלות את כל הפינות המיוחדות של המבנה, ואת האופי הספציפי שלו. כל מבנה מספר עבורי סיפור שאותו אני רוצה להעביר לצופים.

צילום עיצוב פנים ואדריכלות פנים, הם אחד מתחומי הצילום האהובים עלי ביותר. מדובר בצילומים לצורך מטרה מסחרית או פרטית, המשלבים בין הפן העסקי לאומנותי. אני עוסק בתחומים שונים בעולם הצילום, התמחתי כצלם סטילס וצילום מוצרים, צילומי נוף עירוני ותחומים נוספים. בכל תחום אני מנסה להתמקד בייחודיות של סגנון הצילום ובטכניקה המתאימה עבור הנושא. בעבודה שלי אני משלב את כל היכולות מסגנונות הצילום השונים לאחדות אחת.

מעוניינים בצילום עיצוב פנים בחיפה? קודם כל נעים להכיר אני מקסים דופלי 🙂  צלם אדריכלות ועיצוב פנים עם ניסיון רב שנים בתחום. עבדתי בעשרות פרויקטים בשנים האחרונות, עם טובי האדריכלים ומעצבי הפנים בארץ. אני אשמח לעבוד עבורכם, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ונקבע לנו פגישה.

צילום עיצוב פנים בצפון

 

 

דוגמא של קליניקה באזור השרון

יצא לי לצלם עיצוב פנים של קליניקה לטיפולי מסאג' באזור השרון. הקליניקה הייתה ממוקמת בחלל גדול ורחב אבל בלי אור טבעי שנכנס, הייתה ממוקמת בקרקע, ולכן חוץ מתאורת תקרה עם גופי תאורה לא היה עוד אור שנכנס. האור הזה לא רק שהיה צהוב מאוד ודיי הרס, כי ייצר הילה ושרף סביב גופי תאורה, זה גם לא סיפק תאורה טובה. לכן השתמשתי בפלאשים שלי, כדי לאזן לצבע יותר נכון – מאוזן יותר ולא חם-צהוב, וגם כדי לא לשרוף אזורים בתקרה.

בסה"כ זה היה חלל אחד שהיה מחולק לשתי ספות, גרפיקת קיר, פינת מחשב ופינת טיפולים שבה יש מיטה. עשיתי מספר זוויות אלכסוניות וחזיתיות כדי להראות את המקום. כמו כן, ניצלתי עדשה לצילומי תקריבים וחצאי תקריבים כדי להראות כל מיני פריטים של המרפאה, למשל נר שדולק כדי להעביר אווירה מסוימת של  המקום, השטיח, עבודת נגרות קטנה וכו'

צילום פנים בחיפה צילום פנים בשרון צילום פנים בחיפה צילום תקריב בצילום פנים

תקריבים בצילום פנים