צילום דירות מקצועי

צילום דירות מקצועי שונה באופן משמעותי מצילום שנעשה באופן עצמאי באמצעות מצלמת הנייד. רבים נוטים לחשוב שהם יכולים לצלם בעצמם את הדירה שלהם, ולהציג את הצילומים ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט השונים. אבל, אם אתם מחפשים להשכיר את הדירה שלכם או למכור אותה, אתם חייבים לדעת שצילום מקצועי על ידי צלם מיומן ובעל ניסיון, יכול למשוך קונים פוטנציאלים בצורה אטרקטיבית יותר ויעילה.

צלם עיצוב פנים ואדריכלות המתמחה גם בתהליך צילום דירות, מדגיש בצורה בולטת את כל היתרונות של הנכס. כמו כן, חסרונות של הנכס שנראים בולטים מאוד לעין בצילום לא מקצועי, מקבלים פרופורציה אחרת לגמרי. הכוונה היא לא להעלים אותם לגמרי, אלא להדגיש את החיוב ולא להתמקד בשלילה. צילום מקצועי של תמונות מחמיאות משפיע באופן ניכר על כמות המתעניינים בדירה!

צילום דירות מקצועי

 

צילום דירות, עבור מי זה מתאים?

בעבר כל התחום של צילום דירות מקצועי, התאים בעיקר למעצבי פנים ואדריכלים, שרצו לפרסם את העבודות והפרוייקטים שלהם, אבל כיום צילום מקצועי מתאים גם עבור אנשים פרטיים ומשווקי דירות, המעוניינים להציג את הנכס למכירה באינטרנט, ברשתות החברתיות במגזין למכירת דירות או בכל מקום אחר שבו נדרשים צילומים מקצועיים של הדירה. צילום מקצועי מבטיח עבורכם תמונות ברמה של מגזין אדריכלות! תמונות שיעוררו את הסקרנות של הקונים הפוטנציאלים ויהוו מוקד משיכה משמעותי להתעניינות בדירה.

יש לזכור כי התחרות בשוק הנדל”ן נחשבת לגבוהה במיוחד, לכן, בשביל למכור כיום דירה בשוק מוצף בהצעות מכירה, אתם צריכים לבדל את עצמכם מן המתחרים. בהתאם לכך, תמונות מקצועיות מאפשרות לכם למתג את הנכס שלכם בתור דירת יוקרה, דבר שיתרום לקונים שמוכנים לשלם את הסכום שאתם דורשים, להתעניין בדירה.

צילום דירות עבור אתרי תיירות והשכרת נכסים

אחד התחומים שבהם נדרש צילום דירות מקצועי וברמה גבוהה, אלו הם אתרי תיירות והשכרת נכסים. אם אתם מנהלים אתר תיירות ורוצים לפרסם את עצמכם ברשתות החברתיות או דרך אתר האינטרנט שלכם, אתם בוודאי מודעים לתחרות הגדולה בשוק הדירות.

מעבר למחיר האטרקטיבי עבור הלקוחות, אתם חייבים לשקף עבורם בצורה מלאה את כל היתרונות של הנכס. כמו כן, הויזואליות חשובה הרבה יותר עבור אתרי תיירות מכל תיאור בכתב, זהו הדבר הראשון והמרכזי ביותר שמושך את העין של הלקוחות הפוטנציאלים.

כיום, אנשים לא מתחילים את החיפוש בסקירה של תיאור המקום אלא ניגשים ישירות לתמונות המקצועיות של בית העסק. לכן, צילום אתרי תיירות והשכרת נכסים בצורה מקצועית, תאפשר לכם למשוך בקלות יותר מתעניינים פוטנציאלים לשירות שלכם.

על מה חשוב לתת את הדעת?

קודם כל, יש לזכור כי צילום דירות חובבני עלול להדגיש את החסרונות של הדירה, דבר שיגרום לרוב הקונים לוותר מראש על הביקור בנכס. תמונות שמציגות את הבלטות השבורות, הכיור הישן או השיש הסדוק, לא יגרמו לנהירה המונית לנכס שלכם. הדבר נכון גם לגבי תמונות הפוכות או על הצד, או לחילופין, מודעות המפורסמות ללא שום תמונה.

שוב הכוונה אינה להעלים את החסרונות, שהרי הלקוח יגיע בסופו של דבר לנכס ויראה בעצמו את הדרוש תיקון. המטרה היא לא להעצים את החסרונות, אלא להדגיש בצורה ברורה מאוד את היתרונות של הדירה. בהתאם לכך, צילום דירות מקצועי יצליח לתפוס בעדשת המצלמה את כל היופי והחן של הדירה, באמצעות שימוש באלמנטים שונים.

אחד מהדגשים המרכזיים של כל צילום מקצועי הוא משחקי האור והצל, המדגישים את היתרונות של הנכס. זאת ניתן לעשות באמצעות ציוד מתקדם ואיכותי ועל ידי ניסיון מקצועי רב שנים בתחום.שלום, אני מקסים דופלי, צלם אדריכלות מקצועי המתמחה גם בתחום של צילום דירות למכירה. אני בעל ניסיון רב שנים בתחום של צילומי אדריכלות ועיצוב פנים, ועם רזומה עשיר בצילום של נכסים למכירה והשכרה. אשמח לספק עבורכם צילומים ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

אני מתמחה תהליך צילום דירות מקצועי המוכן לפרסום בכל המדיות הרלוונטיות. בהתאם לכך, אני מספק שירותי עריכה מקצועיים. אחד הדברים המשמעותיים ביותר עבורי הוא הקפדה על יחס אישי לכל לקוח. על מנת להבטיח ללקוחות שלי שירות אמין ומקצועי, אני עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים הכוללים שימוש בציוד חדיש ועדכני.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתי קשר עוד היום, אשמח לעבוד עבורכם!